Multisite Redirect (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Never
km: កុំ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Last access
km: ចូលដំណើរការ​ចុងក្រោយ

en: Count
km: រាប់

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: any
km: ណា​មួយ

en: About
km: អំពី
