Multisite Redirect (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Path
mn: Зам

en: Configuration
mn: Тохиргоо
