Multisite Redirect (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Path
nl: Pad

en: Site
nl: Website

en: Never
nl: Nooit

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Count
nl: Aantal

en: here
nl: hier

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Redirect
nl: Doorverwijzen

en: any
nl: elke

en: Add redirect
nl: Omleiding toevoegen

en: Status Code
nl: Statuscode

en: About
nl: Over

en: Redirect status
nl: Omleidingsstatus

en: You can find more information about HTTP redirect status codes at <a href="@status-codes">@status-codes</a>.
nl: U kunt meer informatie over de status codes van HTTP omleidingen vinden bij <a href="@status-codes">@status-codes</a>.

en: Default (@default)
nl: Standaard (@default)
