Multisite Redirect (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Path
oc: Camin

en: Never
oc: Pas jamai

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Last access
oc: Darrièr accès

en: Count
oc: Descompte

en: here
oc: aicí

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Redirect
oc: Redirigir

en: any
oc: totes

en: About
oc: A prepaus
