Multisite Redirect (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: List
pt: Lista

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Advanced options
pt: Definições avançadas

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Definições

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Guardar

en: Site
pt: Sítio

en: Never
pt: Nunca

en: To
pt: Para

en: From
pt: De

en: Last access
pt: Último acesso

en: Count
pt: Contagem

en: here
pt: aqui

en: Configuration
pt: Configuração

en: Redirect
pt: Redirecionamento

en: any
pt: qualquer

en: Add redirect
pt: Adicionar redirecionamento

en: About
pt: Sobre

en: Redirect status
pt: Estado do redirecionamento

en: Default (@default)
pt: Predefinido (@default)
