Multisite Redirect (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Advanced options
ro: Opțiuni avansate

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Path
ro: Cale

en: Site
ro: Sit

en: Never
ro: Niciodată

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Last access
ro: Ultima accesare

en: Count
ro: Contor

en: here
ro: aici

en: Configuration
ro: Configurație

en: Redirect
ro: Redirecționare

en: any
ro: orice

en: About
ro: Despre
