Multisite Redirect (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Path
sq: Pozicioni

en: Never
sq: Asnjëherë

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Last access
sq: Hyrja e fundit

en: Count
sq: Numri

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: any
sq: çfarëdo

en: About
sq: Informacione
