Multisite Redirect (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Advanced options
sv: Fler alternativ

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Path
sv: Sökväg

en: Site
sv: Webbplats

en: Never
sv: Aldrig

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Last access
sv: Senast åtkomst

en: Count
sv: Antal

en: here
sv: här

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Redirect
sv: Omdirigera

en: any
sv: någon

en: Add redirect
sv: Lägg till omdirigering

en: Status Code
sv: Statuskod

en: About
sv: Om

en: Redirect status
sv: Omdirigeringsstatus

en: You can find more information about HTTP redirect status codes at <a href="@status-codes">@status-codes</a>.
sv: Du kan hitta mer information om HTTP-omdirigeringsstatuskoder på <a href="@status-codes">@status-codes</a>.
