Multisite Redirect (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: List
ta: பட்டியல்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Advanced options
ta: மேம்பட்ட தெரிவுகள்

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: Path
ta: பாதை

en: Site
ta: தளம்

en: Never
ta: இல்லை

en: To
ta: பெறுநர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Last access
ta: கடைசி அனுகல்

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: any
ta: எதுவும்

en: About
ta: பற்றி
