Multisite Redirect (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: Advanced options
tr: Gelişmiş seçenekler

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Path
tr: Yol

en: Never
tr: Asla

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Last access
tr: Son erişim

en: Count
tr: Sayaç

en: here
tr: buraya

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Redirect
tr: Yönlendir

en: any
tr: herhangi biri

en: Add redirect
tr: Yönlendirme ekle

en: About
tr: Hakkında
