Multisite Redirect (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Advanced options
am: የላቁ አማራጮች

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Path
am: ዱካ
