Multisite Redirect (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Path
az: Yol

en: Site
az: Sayt

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Last access
az: Son icazə

en: Count
az: Say

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: About
az: Haqqında
