Multisite Redirect (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Path
cs: Cesta

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Count
cs: Počet

en: here
cs: zde

en: Configuration
cs: Nastavení

en: any
cs: nějaký

en: Add redirect
cs: Přidat přesměrování

en: About
cs: Popis

en: Redirect status
cs: Způsob přesměrování

en: You can find more information about HTTP redirect status codes at <a href="@status-codes">@status-codes</a>.
cs: Více informací o stavových kódech HTTP přesměrování můžete nalézt na <a href="@status-codes">@status-codes</a>.

en: Default (@default)
cs: Výchozí (@default)
