Multisite Redirect (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Path
gl: Ruta

en: Site
gl: Sitio

en: Never
gl: Nunca

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Last access
gl: Último acceso

en: Count
gl: Contar

en: here
gl: aquí

en: Configuration
gl: Configuración

en: any
gl: calquera

en: About
gl: Información
