Multisite Redirect (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Path
hu: Útvonal

en: Site
hu: Webhely

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Last access
hu: Utolsó tevékenység

en: Count
hu: Mennyiség

en: here
hu: ide

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Redirect
hu: Átirányítás

en: any
hu: tetszőleges

en: Add redirect
hu: Átirányítás hozzáadása

en: Status Code
hu: Állapotkód

en: About
hu: Leírás

en: Exclusions
hu: Kizárások

en: Redirect status
hu: Átirányítási állapot

en: You can find more information about HTTP redirect status codes at <a href="@status-codes">@status-codes</a>.
hu: További információ a HTTP átirányítás állapotkódjairól: <a href="@status-codes">@status-codes</a>.

en: Default (@default)
hu: Alapértelmezés (@default)
