Multisite Redirect (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Path
ne: मार्ग

en: To
ne: लाई

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: About
ne: बारेमा
