Multisite Redirect (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отмена

en: Advanced options
ru: Дополнительные настройки

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: Path
ru: Путь

en: Site
ru: Сайт

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Last access
ru: Последнее посещение

en: Count
ru: Количество

en: here
ru: здесь

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Redirect
ru: Переадресация

en: any
ru: любой

en: Add redirect
ru: Добавить перенаправление

en: Status Code
ru: Код состояния

en: About
ru: Информация

en: Redirect status
ru: Состояние перенаправления

en: Default (@default)
ru: По умолчанию (@default)
