Multisite Search (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Reset to defaults
ast: Valores predefiníos

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Weight
ast: Pesu

en: Save
ast: Guardar

en: Site name
ast: Nome del sitiu

en: Search settings
ast: Preferencies de gueta

en: Other
ast: Otru
