Multisite Search (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Weight
bg: Тегло

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Save
bg: Запази

en: The configuration options have been reset to their default values.
bg: Опциите за настройка са възстановени на стойности по подразбиране.

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Search settings
bg: Настройки за търсене

en: Other
bg: Други

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
bg: Търсене за всяка от двете думи в големи букви <strong>OR</strong>. Например <strong>котки OR кучета</strong>.
