Multisite Search (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Reset to defaults
bo: སྔར་ཡོད་ལྟར་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང

en: Search settings
bo: འཚོལ་བཤེར་སྒྲིག་འགོད

en: Other
bo: གཞན

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
bo: ཆེ་བྲིས་OR སྤྱད་ནས་ཐ་སྙད་གཉིས་ནས་གང་རུང་ཞིག་འཚོལ་བ། དཔེར་ན། <strong>ཞི་མི་OR ཁྱི་</strong>ལྟ་བུ།

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
bo[0]: ཁྱེད་ཀྱིས་ཡིག་འབྲུ་@count་དང་ཡང་ན་དེའི་ཡན་གྱི་གནད་ཚིག་ངེས་ཅན་ཞིག་ངེས་པར་དུ་འཇུག་དགོས།

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འཚོལ་བཤེར་ནང་དུ་སྤྱོད་པའི་AND/OR ཡི་བརྗོད་ཚུལ་མང་དྲག་འདུག འཚོལ་བཤེར་འདིའི་ནང་དུ་མདུན་གྱི་ཐ་སྙད་@count་ཁོ་ན་འདུ་རྒྱུ་ཡིན།
