Multisite Search (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Weight
ca: Pes

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Save
ca: Desa

en: The configuration options have been reset to their default values.
ca: S'han establert les opcions de configuració als seus valors predeterminats.

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Search settings
ca: Paràmetres de cerca

en: Other
ca: Altres

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
ca: Cerqueu per qualsevol dels dos termes amb <strong>OR</strong> en majúscules. Per exemple, <strong>gossos OR gats</strong>.

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
ca[0]: Heu d'incloure almenys una paraula clau positiva amb 1 caràcter o més.
ca[1]: Heu d'incloure almenys una paraula clau positiva amb @count caràcters o més.

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
ca: La vostra cerca usa massa expressions AND/OR. Només els primers @count termes s'han inclòs en aquesta cerca.
