Multisite Search (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Reset to defaults
eo: Restarigu la defaŭltojn

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Weight
eo: Pezo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Save
eo: Konservu

en: The configuration options have been reset to their default values.
eo: Konfiguraj opcioj estis restarigitaj al iliaj defaŭltaj valoroj.

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Search settings
eo: Serĉa agordoj

en: Other
eo: Alia

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
eo: Serĉu por unu el la du terminoj kun majusklaj literoj <strong>OR</strong>.Ekzemple, <strong>katoj OR hundoj</strong>.
