Multisite Search (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Save
et: Salvesta

en: The configuration options have been reset to their default values.
et: Seadistus väärtused on algväärtustatud.

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Search settings
et: Otsimise sätted

en: Other
et: Muu

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
et: Kummagi sõne otsimiseks tuleb need lahutada sõnaga <strong>OR</strong> (või, tõstutundlik). Näiteks: <strong>kassid OR koerad</strong>.

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
et[0]: Pead sisestama vähemalt ühe positiivse vähemalt ühe tähemärgi pikkuse võtmesõna.
et[1]: Pead sisestama vähemalt ühe positiivse võtmesõna, milles on vähemalt @count tähemärki.

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
et: Sinu otsing sisaldas liiga palju JA/VÕI operaatoreid. Ainult esimesed @count terminit lisati otsingusse.
