Multisite Search (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Reset to defaults
eu: Berrezarri lehenespenak

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Weight
eu: Pisua

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Save
eu: Gorde

en: The configuration options have been reset to their default values.
eu: Konfigurazio aukerak lehenespenetara ezarri dira.

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Search settings
eu: Bilaketa ezarpenak

en: Other
eu: Bestea
