Multisite Search (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Weight
gl: Peso

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Save
gl: Gardar

en: The configuration options have been reset to their default values.
gl: As opcións de configuración foron restabelecidas aos seus valores predeterminados.

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Search settings
gl: Axuste da busca

en: Other
gl: Outro

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
gl: Buscar por calquera de dous termos coa expresión <strong>OR</strong> en maiúsculas . Por exemplo, <strong>gatos OR cans</strong>.

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
gl[0]: Debe incluir o menos unha palabra chave positiva cun ou máis caracteres.
gl[1]: Debe incluir o menos unha palabra chave positiva con @count ou máis caracteres.

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
gl: A súa procura usou demasiadas expresións E/OU. Só os primeiros @count termos foron incluidos nesta procura.
