Multisite Search (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Reset to defaults
gu: ફરીથી મૂળ સ્વરૂપ મા લાવો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Save
gu: સાચવો

en: Site name
gu: સાઈટ ની ઓળખ

en: Other
gu: અન્ય
