Multisite Search (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Weight
he: משקל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Save
he: שמירה

en: The configuration options have been reset to their default values.
he: אפשרויות התצורה הוחזרו למצבן ההתחלתי.

en: Site name
he: שם האתר

en: Search settings
he: הגדרות חיפוש

en: Other
he: אחר

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
he: חפש את אחד משני המושגים בעזרת<strong>OR</strong> באותיות רישיות. לדוגמה, <strong>cats OR dogs</strong>.
