Multisite Search (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Weight
hr: Težina

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Save
hr: Spremi

en: The configuration options have been reset to their default values.
hr: Postavke konfiguracije vraćene na zadane vrijednosti.

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: Search settings
hr: Postavke pretrage

en: Other
hr: Ostalo

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
hr: Unesite velikim slovima <strong>OR</strong> kako bi ste pretražili bilo koji od dva termina. Npr., <strong>mačke OR psi</strong>.

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
hr[0]: Morate uključiti najmanje jednu pozitivnu ključnu riječ s 1 znakom ili više.
hr[1]: Morate uključiti najmanje jednu pozitivnu ključnu riječ s @count znaka ili više.
hr[2]: Morate uključiti najmanje jednu pozitivnu ključnu riječ s @count znakova ili više.

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
hr: Vaša pretraga je koristila previše AND/OR izrata. Samo prvih @count pojmova su uključeni u ovu pretragu.
