Multisite Search (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Reset to defaults
hu: Visszaállítás az alapértelmezésre

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Weight
hu: Súly

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Save
hu: Mentés

en: The configuration options have been reset to their default values.
hu: A beállítások vissza lettek állítva az alapértelmezés szerinti értékükre.

en: Site name
hu: A webhely neve

en: Search settings
hu: Keresés beállításai

en: Other
hu: Egyéb

en: Site Name
hu: Webhely neve

en: Exclusions
hu: Kizárások

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
hu: Ha két, vagy több keresett kifejezés közül elegendő, ha csak az egyik teljesül, akkor a kifejezések közé az <strong>OR</strong> nagybetűs kifejezést kell írni. Például <strong>kutyák OR macskák</strong>

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
hu[0]: Legalább egy keresési kulcsszót meg kell adni, mely egy vagy egynél több karakterből áll.
hu[1]: Legalább egy keresési kulcsszót meg kell adni, mely @count vagy több karakterből áll.

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
hu: A keresés túl sok ÉS/VAGY kifejezést használ. Csak az első @count kifejezés került be a keresésbe.
