Multisite Search (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Reset to defaults
jv: Balékaké marang asliné

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Weight
jv: Urutan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Save
jv: Simpen

en: The configuration options have been reset to their default values.
jv: Opsi konfigurasi wis dibalekna nang nilai asline.

en: Site name
jv: Jeneng Situs

en: Search settings
jv: Séting penggolékan

en: Other
jv: Liyané

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
jv: Nggoléki kanggo rong tetembungan sing béda nganggo huruf gédhé <strong>OR</strong>. Contoné, <strong>kucing OR segawon</strong>.

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
jv[0]: Sampéyan kudu nglebokaké sak orané siji tembung kunci sing nganggo 1 karakter utawa luwih.
jv[1]: Sampéyan kudu nglebokaké sak orané siji tembung kunci sing nganggo @count karakter utawa luwih.

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
jv: Panggolèkan Sampéyan nggunakno kakèhan ekspresi AND / OR. Namung @count tetembungan pertama sing bisa dilebokaké ing panggolèkan iki.
