Multisite Search (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Save
kk: Сақтау

en: The configuration options have been reset to their default values.
kk: Теңшеу параметрлері әдепкі

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Search settings
kk: Теңшелемелерді іздеу

en: Other
kk: Басқа

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
kk: Егер екі терминнің біреуін тапқыңыз келсе, онда терминдер арасына бас әріпті <strong>OR</strong> қойыңыз. Мысалы, <strong>иттер OR мысықтар</strong>.
