Multisite Search (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Reset to defaults
km: កំណត់​​ទៅ​លំនាំ​ដើម​ឡើង​វិញ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: The configuration options have been reset to their default values.
km: ជម្រើស​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ត្រូវ​បាន​កំណត់​​ទៅ​ជា​តម្លៃ​លំនាំ​ដើម​​ឡើង​វិញ ។

en: Site name
km: ឈ្មោះតំបន់បណ្ដាញ

en: Search settings
km: ​កំណត់​ការ​ស្វែងរក

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
km: ស្វែងរក​ពាក្យ​ទាំងពីរ​ដោយ <strong>OR</strong> ជា​អក្សរ​ធំ ។ ឧទាហរណ៍<strong>cats OR dogs</strong> ។

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
km[0]: អ្នក​ត្រូវ​រួម​បញ្ចូល​ពាក្យ​គន្លឹះ​វិជ្ជមាន​យ៉ាង​ហោច​ណាស់​មួយ​ជាមួយ​តួ​អក្សរ ១ ឬ​ច្រើន​ជាង​នេះ ។
