Multisite Search (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Reset to defaults
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತವಾದದ್ದಕ್ಕೆ  ಮರಳಿಸು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Site name
kn: ಸೖಟಿನ ಹೆಸರು

en: Other
kn: ಇತರೆ
