Multisite Search (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Save
lt: Saugoti

en: The configuration options have been reset to their default values.
lt: Konfigūracijos  atstatyti į standartines reikšmes.

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Search settings
lt: Paieškos nuostatos

en: Other
lt: Kiti

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
lt: Ieškoti bet kurį iš dviejų terminų naudokite <strong>OR</strong>. Pvz.: <strong>katės OR šunys</strong>.
