Multisite Search (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Reset to defaults
mr: मुळरुपात करा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Weight
mr: मुल्य

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Site name
mr: साइट चा नाव
