Multisite Search (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Reset to defaults
my: မူလ အတိုင်း ပြန်ထားရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Site name
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ် နာမည်

en: Other
my: အခြား
