Multisite Search (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Search settings
ne: खोजी निर्धारणहरू
