Multisite Search (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Weight
ps: وزن

en: Site name
ps: پاڼې نوم

en: Search settings
ps: امستنې پلټون

en: Other
ps: نور
