Multisite Search (7.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Reset to defaults
si: පෙරනිමිති සදහා නැවත සකසන්න.

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Site name
si: වෙබ් අඩවියේ නම
