Multisite Search (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Save
sl: Shrani

en: The configuration options have been reset to their default values.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile postavljene na nihove privzete vrednosi

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Search settings
sl: Nastavitve iskanja

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
sl: Za iskanje obeh besed uporabi <strong>OR</strong> z velikimi črkami. Na primer, <strong>mačke OR psi</strong>.
