Multisite Search (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Weight
sr: Тежина

en: Save
sr: Сачувај

en: Site name
sr: Назив сајта
