Multisite Search (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Reset to defaults
sv: Återställ till standardvärden

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Weight
sv: Vikt

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Save
sv: Spara

en: The configuration options have been reset to their default values.
sv: Inställningarna har återställts till sina standardvärden.

en: Site name
sv: Webbplatsens namn

en: Search settings
sv: Inställningar för sökning

en: Other
sv: Övriga

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
sv: Sök efter vilket som av de två angivna orden med hjälp av <strong>OR</strong> med stora bokstäver. Exempel: <strong>katter OR hundar</strong>.

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
sv[0]: Du måste ha med minst ett positivt nyckelord med @count bokstäver eller mer.
sv[1]: Du måste ha med minst ett positivt nyckelord med @count bokstäver eller mer.

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
sv: Din sökning använde för många AND/OR-uttryck. Endast de första @count termerna togs med i denna sökning.
