Multisite Search (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Weight
te: భారం

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Site name
te: సైటు పేరు

en: Search settings
te: అన్వేషణ అమరికలు

en: Other
te: ఇతర
