Multisite Search (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Reset to defaults
th: กลับไปใช้ค่าเริ่มต้น

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Save
th: บันทึก

en: The configuration options have been reset to their default values.
th: คืนการตั้งค่ากลับเป็นค่าปริยายแล้ว

en: Site name
th: ชื่อเว็บไซต์

en: Search settings
th: ตั้งค่าการค้นหา

en: Other
th: อื่นๆ
