Multisite Search (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Reset to defaults
ug: سۈكۈت لايىھەگە قايتۇرۇش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Site name
ug: بېكەت نامى

en: Search settings
ug: ئىزدەشنى تەڭشەش

en: Other
ug: باشقا

en: Site URL
ug: تور بەت ئادرېسى

en: Edit Site
ug: تور بەتنى تەھرىرلەش
