Multisite Search (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Save
az: Saxla

en: Site name
az: Sayt adı

en: Search settings
az: Axtarış parametrləri

en: Other
az: Digər

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
az: <strong>OR</strong> böyük hərfi olan iki termindən birini axtarın. Məsələn, <strong>pişiklər və ya itlər</strong>.
