Multisite Search (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Save
hy: Պահպանել

en: Site name
hy: Կայքի անվանումը

en: Search settings
hy: Որոնման կարգավորումներ

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
hy: Ձեր որոնումը օգտագործել է շատ և / կամ արտահայտություններ: Միայն առաջին @count պայմաններն են ընդգրկված այս որոնմանը:
