Multisite Search (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Reset to defaults
ka: ნაგულისხმევზე დაბრუნება

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Weight
ka: წონა

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Other
ka: სხვა
