Multisite Search (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Save
lv: Saglabāt

en: The configuration options have been reset to their default values.
lv: Konfigurācijas opcijām ir atiestatītas to noklusējuma vērtības.

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Search settings
lv: Meklēšanas iestatījumi

en: Other
lv: Citi

en: Site URL
lv: Vietnes URL

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
lv: Meklējot vienu no diviem terminiem, izmantojiet <strong>OR</strong> (ar lielajiem burtiem). Piemēram, <strong>kaķi OR suņi</strong>.
