Multisite Search (7.x-1.0-beta1) - en to no translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
no: Lagre innstillinger

en: Reset to defaults
no: Tilbakestill til standard

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Cancel
no: Avbryt

en: Weight
no: Vekt

en: The configuration options have been saved.
no: Innstillingene er lagret.

en: Save
no: Lagre

en: The configuration options have been reset to their default values.
no: Innstillingene har blitt tilbakestilt til standardverdiene.

en: Site name
no: Nettstedets navn

en: Search settings
no: Søkeinnstillinger

en: Other
no: Annet

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
no: Søk etter den ene eller den andre av de to uttrykkene med kapitalisert <strong>OR</strong>. For eksempel, <strong>katter OR hunder</strong>.

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
no[0]: Du må skrive inn minst ett positivt søkeord med ett tegn eller mer.
no[1]: Du må skrive inn minst ett positivt søkeord med @count tegn eller mer.

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
no: Ditt søk har for mange AND/OR-uttrykk. Bare de første @count termene ble tatt hensyn til i dette søket.
